Witam Serdecznie,

nazywam się Krzysztof Czarnowski i zapraszam Ciebie do świata mojej pasji, którą pragnę dzielić się z innymi. Zajmuję się muzyką, a dokładniej całą oprawą muzyczną różnych imprez okolicznościowych oraz wesel.

Jako DJ, a w przypadku wesel również jako Wodzirej  jednoosobowo gram muzykę odpowiednią do upodobań gości oraz bawię się z gośćmi za pomocą animacji i zabaw integracyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na stworzenie takiego klimatu aby każdy gość czuł się wyjątkowo i miał zaspokojone gusta muzyczne.

Dj Wodzirej na wesele jest to osoba, która potrafi umiejętnie porwać ludzi do tańca, niekoniecznie za wszelką cenę, ale jest tutaj bardzo ważna komunikacja między wodzirejem, a gośćmi bawiącymi się na weselu. Dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje i z chęcią realizuję pomysły członków zabawy, dzięki czemu czy to wesele, impreza firmowa bądź inna impreza pozbawiona jest sztywnych ram, a każdy z gości może aktywnie w niej uczestniczyć. Bo tak naprawdę każda impreza jest inna, na każdej bawią się inni goście, którzy mają różne wymagania muzyczne. Nie można zapomnieć o tym, że sam organizator imprezy często ma swój pomysł bądź mały scenariusz imprezy mówiący o tym jak "dance leader" miałby ją poprowadzić.

Potwierdzenie jakości usług - to tylko część z wielu posiadanych listów intencyjnych. 

Na życzenie skontaktuję Ciebie z osobami, które wyrażą rzetelną opinię na mój temat.

Wybrane artykuły prasowe, w których mowa o mnie